KURUMSAL

Değerlerimiz

Bizi biz yapan değerlerimize sım sıkı sarılarak hareket ederiz

Değerlerimiz sabit ve değişmezdir. Bunlar, ALASKA'nın “yapı taşlarıdır”. Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren ve büyüme stratejimizin gerçekleşmesi bu değerlerle mümkündür. Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimize ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.

 

Yenilikçilik ve Değişimin Gücü

Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, karlılığımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmenin temelidir.

 

Özgünlük

ALASKA, özgün bir tasarımın ve güvenin ifadesidir. Kullanıcının kendinden emin olmasını sağlar. Özgünlük, ticari yaklaşımımızda da belirleyicidir. Ticari ilişkilerinde güvenilirlik, karşılıklı dürüstlük ve üretimin bütün aşamalarında kalite garantisine yönelik yüksek beklenti, bu anlayışa dahildir.

 

Rekabetçilik

Rekabet, bir şirketi canlı tutan en önemli unsurdur. ALASKA rekabetçiliği şirket kültürünün merkezinde tutar. ALASKA için rekabetçilik daha verimli çalışmayı, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı, verilen hizmeti her an dönüştürmeyi ifade eder.

 

Güvenilirlik

Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözü yerine getirmek.

 

Yenilikçilik ve Değişimin Gücü

Tüm üretimde çevreye duyarlılık - tasarımdan üretime, dağıtım, servis ve geri dönüşüme kadar - ALASKA'nın müşteri, çalışan ve topluma karşı kalite anlayışının ayrılmaz öğelerinden biridir. ALASKA, servis reyonları ve sütlük kabinlerinin imalat, satış ve servis aşamalarında çevreye en az zararı vermesi için çalışmaktadır. Bu amaçla, çevre koruma programları oluşturarak tüm ALASKA ekibinin programa katılımını sağlanır.

 

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk faaliyetlerine katılır, bu konudaki projeleri destekleriz.

 

Kalite Odaklılık

ALASKA çalışanlarının yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. Dünyanın her yerinde kaliteli ürünler sunmak en önemli amaçlarımızdan biridir. Üretim ve pazarlama sürecimiz beklentilerin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Takım Ruhu

Başarılı bir şirket ve marka olmak, müsterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyon ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız..

 

İnsana Saygı

Insan faktörünün ALASKA'nın başarasının temelini olusturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasindaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, ALASKA'nın tarihi boyunca çalışanlarına her koşulda saygı göstermiş ve deger vermiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz...

Üretim Tesislerimiz

Haberi Oku

2021 HACE EXPO EGYPT

2021 HACE EXPO EGYPT Mısırda düzenlenen fuarda ALASKA SOĞUTMA olarak ülkemizi temsil etmekten gurur duyduk. Bugüne kadar soğutma sektör

Haberi Oku

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZE SIMSIKI BAĞLIYIZ

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZE SIMSIKI BAĞLIYIZ

Haberi Oku